Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hořovice / SPECIALISTA MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA WEB A SOCIÁLNÍ MÉDIA - ANIMAL HEALTH - Kontakt: e-mailem.

SPECIALISTA MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA WEB A SOCIÁLNÍ MÉDIA - ANIMAL HEALTH - Kontakt: e-mailem.

CYMEDICA CZ, a.s. nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici SPECIALISTA MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA WEB A SOCIÁLNÍ MÉDIA - ANIMAL HEALTH - Kontakt: e-mailem.. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je CYMEDICA CZ, a.s., okres Beroun. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Zdeňka Vlčková, , tel.: 311 706 211, e-mail: vlckova@cymedica.cz.

Zaměstnavatel: CYMEDICA CZ, a.s.
Místo výkonu práce: Hořovice
Platové ohodnocení: 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: Porozumění trhu, na kterém se společnost Cymedica pohybuje, sledování trendů vývoje v našem i okolních regionech, Web - správa a návrhy na aktualizace webových stránek společnosti s cílem zlepšit spokojenost zákazníků a generování obchodu. Zahrnuje tvorbu obsahu, implementace, monitorování a vyhodnocování. Práce s Google Analytics, Řízení a udržování vztahů s externím správcem webu a grafickým studiem, Příprava a vytváření obsahu pro digitální platformy ve spolupráci s ostatními odděleními, Sociální média - správa sociálních médií, jejich obsahu včetně tvorby, vývoj kanálu, optimalizace, průzkumy, analýzy a plánování aktivit, Webináře - příprava a realizace webinářů ve spolupráci s produktovými manažery, E-mailing - příprava materiálů pro marketingovou komunikaci vč. pravidelných bulletinů pro zákazníky, příprava a strategie kampaní a vyhodnocení jejich úspěšnosti , Identifikace příležitostí a nových nápadů ke zvýšení povědomí o společnosti, značce, produktových řadách prostřednictvím digitální a standardní marketingové komunikace, Budování a udržování vztahů s odpovědnými osobami z dodavatelských společností, se spolupracujícími subjekty a spolupracovníky interně ve společnosti, Návrhy a nápady na grafiku pro všechny verze marketingových nástrojů (e-shop, web, tištěné materiály apod.), Návrhy nových možností a způsobů propagace vlastních značek a společnosti, Flexibilní reakce na požadavky a úkoly plynoucí z provozu společnosti a potřeb zákazníků a spolupracovníků. Požadujeme: Samostatnou osobnost s kreativním a autorským nadáním pro marketing a obchod, Min. SŠ vzdělání, Vynikající počítačová gramotnost, Proaktivitu, pečlivost, důslednost, zodpovědnost, spolehlivost a organizační schopnosti, Excelentní schopnosti vytváření a úprav textů, pečlivost se zaměřením na odbornou stránku věci, Předchozí zkušenosti v oboru / marketingu min. 1 rok, Analytické a koncepční myšlení, Výborná znalost českého jazyka, schopnost vyjadřování se vč. gramatiky slovně i písemně, Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, slovenština navíc je výhodou, Výborná znalost práce se sociálními sítěmi a jejich prostředím, Osobnost s pozitivním vztahem ke klientům i spolupracovníkům, se schopností navázat a udržovat dlouhodobě přátelské seriózní obchodní vztahy, Chuť být úspěšný, kooperovat v rámci týmové spolupráce, pozitivní myšlení a schopnost práce pod tlakem je výhodou, Aktivního řidiče/ku (sk.B), cestování v rámci regionu , Nadstandardní přístup k pracovním úkolům, ochota se dále učit a rozvíjet. Kontakt: e-mailem.Nabízíme:
" Zázemí moderní perspektivní společnosti s letitou tradicí a jasnou vizí
" Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti v dynamickém tempu
" Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou navázanou na konkrétní dosažené výsledky
" Možnost seberealizace, růstu a systematického profesního a osobnostního vzdělávání
" Příjemný pracovní kolektiv
" Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova
" Notebook, mobilní telefon, tablet, příspěvky na stravování, sick-days, pojištění odpovědnosti za škodu, po odpracovaném roce možnost příspěvku na penzijní připojištění.

První kontakt

Kontaktní osoba: Zdeňka Vlčková
Telefon: 311 706 211
E-mail: vlckova@cymedica.cz

Referenční číslo ÚP: 25026140748
Poslední aktualizace: 2.6.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25.6.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů