Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Beroun / ŘEDITEL ROZVOJE DISTRIBUCE LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ A ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

ŘEDITEL ROZVOJE DISTRIBUCE LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ A ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Techno life s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici ŘEDITEL ROZVOJE DISTRIBUCE LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ A ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB - Kontakt: telefonicky, e-mailem.. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Techno life s.r.o. Beroun, okres Beroun. Nástup možný od 1.6.2021. Další informace Vám poskytne Maria Hanclova.

Zaměstnavatel: Techno life s.r.o.
Místo výkonu práce: Beroun
Platové ohodnocení: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadujeme: znalost základů vedení obchodních jednání a uzavírání smluv, znalost práce s finančními dokumenty, znalost metod řízení organizace, znalost anglického a ruského jazyka na úrovni B2, praxe v oboru min. 5 let. Odborné dovednosti: analyzovat a shrnout informace ve fázi rozhodování a provádění manžerských rozhodnutí, předpovídat důsledky přijatých rozhodnutí, vypracovat plán konkrétních akcí, rychle činit a provádět rozhodnutí, přizpůsobovat se nové situaci a uplatňovat nové přístupy k řešední problémů, účinně a důsledně organizovat interakce s jinými organizacemi, správná distribuce pracovní doby, schopnost vedení, výběr správného personálu a vedení týmu, vlastní techniky mezilidských vztazích, má návyky práce s počítačem a další kancelářské techniky a potřebného softwaru. Nabízíme: firemní tablet a telefon, plně hrazené služební cesty, finanční bonusy a benefity dle dosažených výsledků. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Maria Hanclova
Telefon: 608705582

Referenční číslo ÚP: 21541660770
Poslední aktualizace: 4.5.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16.9.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů